AUTO-BRECZKO +48 (85) 741 88 88

Aktualności

JAGUAR Z NAGRODĄ ‘BEST BRAND’ WEDŁUG MAGAZYNU WHAT CAR? ORAZ ORGANIZACJI J.D POWER

Jaguar to marka samochodów numer jeden w badaniu satysfakcji klientów przeprowadzonym w Wielkiej Brytanii przez magazyn What Car? i organizację JD Power. Wynik ten oznacza, że marka Jaguar po raz kolejny zachowała tytuł Najlepszej Marki, warto podkreślić, że trzeci raz z rzędu.

Ankieta, uwzględnia opinie ponad 15.000 brytyjskich właścicieli samochodów, którzy ocenili 109 modeli samochodów i 27 producentów. Nagroda ‘Best Brand’ została przyznana biorąc pod uwagę opinię Klientów odnośnie ich oceny stylistyki nadwozia, niezawodności i bezawaryjności pojazdów, kryteriów bezpieczeństwa, kosztów ubezpieczenia i lokalizacji obiektów dilerskich.

Model Jaguar XF znalazł się na 10. miejscu najbardziej pożądanych modeli i był jednym z najlepiej ocenianych samochodów w swojej klasie. Jaguar XF jest laureatem wielu międzynarodowych nagród, co więcej to model cieszący się stałym wzrostem sprzedaży na całym świecie.

Jeremy Hicks, Jaguar Land Rover UK Managing Director, powiedział: "Jestem bardzo dumny z projektowania, inżynierii i produkcji zespołów dla marki Jaguar, co więcej jestem dumny, że nasi Klienci uwielbiają naszą gamę produktów, co więcej doceniają, że sieć sprzedaży Jaguar konsekwentnie wykonuje usługi w taki sposób, że posiadanie Jaguara to czysta przyjemność.